سرویس دهی ویژه محله گیشا بصورت سیار

سرویسکار آسانسور
+ تعمیر فوری آسانسور گیشا

برای تماس، شماره را لمس کنید

حضور در کمتر از نیم ساعت

پوشش تمام نقاط گیشا

با توجه درخواست سرویس و تعمیر آسانسور در منطقه گیشا و امکان پاسخگویی سریع به مشترکین ساکن در این محدوده، اکیپ فنی ویژه محله گیشا بصورت ثابت در این محدوده در حال ارایه سرویس به مشتریان و همچنین پاسخگویی به تعمیرات و مشکلات آسانسوری ساختمان های جدید هستند.

محدوده سرویس آسانسور ویژه گیشا از شمال و جنوب محدود به بزرگراه حکیم و جلال آل احمد می باشد. و از شرق و غرب نیز مابین بزرگراه چمران و شیخ فضل اله می باشد.

اکیپ فنی مستقر در گیشا در حال سرویس آسانسور و چک آپ مشترکین بوده و در صورت نیاز به تعمیرات موردی، تنها با یک تماس به منزل و یا محل کار شما نیز مراجعه می نمایند.

امتیازات مشترکین سرویس آسانسور در گیشا

برای کاهش هزینه های تعمیرات آسانسور و همچنین افزایش طول عمر دستگاه آسانسور بهتر است بصورت منظیم سرویس دوره ای آسانسور و خدمات نگهداری آسانسور آن توسط شرکت های دارای مجوز فعالیت انجام شود.

با توجه به حضور اکیپ فنی تعمیر آسانسور شرکت کیهان گستر مانا در سطح محله گیشا امکان سرویس دهی فوری به ساکنین فراهم شده است. مدیران ساختمان در این منطقه از تهران بر اساس تعداد بالای ساختمان های تحت اشتراک مجموعه کیهان گستر مورد اعتمادشان می باشد.

برای اشتراک جدید سرویس دوره ای آسانسور در گیشا بیمه رایگان آسانسور بیمه معلم نیز صادر می گردد.

خدمات آسانسور در گیشا

تعمیر آسانسور

در صورتی که بصورت موردی نیازمند خدمات تعمیر آسانسور باشید، می توانید جهت اعزام نزدیکترین تکنسین تماس بگیرید. همچنین برای اولین خدمات 20% تخفیف دریافت کنید.

سرویس آسانسور

سرویس های دوره ای آسانسور بصورت رایگان پس از عقد قرارداد سالیانه صورت می پذیرد. مزیت اصلی سرویس های ماهیانه کاهش دفعات خرابی آسانسور و افزایش طول عمر مفید آن می باشد. خرابی آسانسورها باعث وارد آمدن هزینه های جبران ناپذیر به تمامی ساکنین می گردد.

بیمه آسانسور

خدمات نصب آسانسور توسط تیم نصب کیهان گستر مانا بصورت کامل انجام می شود. در صورتی که طراحی آسانسور و تعداد و ابعاد آنها آماده نباشد، تیم طراحی شرکت نیز در کنار شما خواهد بود. بهترین گزینه از لحاظ کاربری و اقتصادی در چند حالت متفاوت ارایه می گردد.

تماس مستقیم با مدیر بخش فنی
09125753542

بدون معطلی با مدیر بخش فنی ارتباط بگیرید!

زمان شما برای ما مهم است و بدون انتظار طولانی پشت خط تلفن، می توانید با مدیر بخش فنی کیهان گستر مانا تماس بگیرید:

  • مشاوره رایگان در زمینه خرابی آسانسور 
  • اعزام فوری نزدیکترین تکنسین به محل شما  
  • استعلام هزینه قطعات و خدمات مورد نیاز

دلایل اصلی خرابی آسانسور

در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر سریعا اقدام به درخواست تعمیرات آسانسور نمایید. تا از وارد آمدن خسارات بیشتر جلوگیری شود!

1. تعمیرات آسانسور به دلیل توقف ناگهانی آن

در مواقعی که آسانسور ساختمان به طور ناگهانی از حرکت باز می ایستد، ضروری است تعمیرات آسانسور به سرعت انجام شود. این مشکل اگر در هنگام حرکت آسانسور ایجاد شود، ناشی از مشکلات الکتریکی سیستم آن می باشد که ضروری است نحوه ی زمان بندی آن اصلاح شود و در چنین مواقعی تعمیرات آسانسور باید توسط یک متخصص ماهر صورت گیرد. گاهی ممکن است آسانسور هیچ گونه حرکتی نکند و سرجایش متوقف شود؛ در چنین مواقعی ممکن است در طبقه ای مانده باشد و یا درب آن به طور کامل بسته نشده باشد. اما اگر مشکل از جانب چشمی آن ایجاد شده باشد، باید خیلی فوری تعمیرات

2. تعمیرات آسانسور به علت افزایش دمای آن و یا افزایش دمای موتور

اگر دمای موتور و یا داخل آسانسور به طور غیر معمولی افزایش یافت، ضروری است تعمیرات آسانسور به سرعت انجام شود. علت افزایش دمای داخل آسانسور می تواند به دلیل مشکل در سیستم تهویه ی آن باشد که در این صورت باید تعمیر شود. در صورتی که دمای موتور آسانسور به طور ناگهانی افزایش یابد، علت کوتاه شدن مسیر جریان الکتریکی آسانسور و بالا رفتن میزان جریان برق ورودی به داخل آن می باشد که در هر صورت انجام تعمیرات آسانسور توسط یک تکنسین متخصص و ماهر ضروری است.

3. طولانی شدن مدت رسیدن به طبقه ی مورد نظر و باز نشدن درب بیرونی

انجام تعمیرات آسانسور گاهی به دلیل بروز مشکلی چون طولانی شدن مدت رسیدن به مقصد یا طبقه ی مورد نظر صورت می گیرد که وجود چنین مشکلی معمولا به دلیل استفاده ی بیش از حد از آسانسور می باشد که یک تعمیرکار ماهر این مشکل را با نصب یک تابلوی مدرن رفع خواهد کرد. علاوه بر آن انجام تعمیرات آسانسور، زمانی که درب بیرونی آسانسور باز نشود، ضرورت پیدا می کند. چنین مشکلی به دلیل فاصله افتادن میان دستگیره ی قفل طبقه ی بالا و طبقه ی مورد نظر می باشد. در هر دو صورت آسانسور باید هر چه سریع تر توسط یک متخصص بررسی و تعمیر شود.

سوالات متداول درباره خدمات آسانسور

تعمیرات آسانسور با توجه به قطعات مورد استفاده و زمانی که متخصصین مختلف برای رفع خرابی آسانسور شما صرف می کنند متفاوت می باشد. اعلام قیمت ثابت برای تعمیرات موردی بی اساس می باشد.

در عین حال برای سرویس های دوره ای هزینه اولیه دریافت می شود و پس از آن سرویس و بازدید ماهیانه بصورت رایگان صورت می پذیرد.

خدمات تعمیرات موردی آسانسور شامل این تخفیف تا سقف 100 هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که این تخفیف صرفا برای مشتریان جدید تعریف شده است. مشتریان قبلی می توانند از تخفیفات بیمه سالیانه به میزان 40% در هنگام قرارداد بهره مند شوند.

سرویس کاران ما در مناطق مختلف سطح شهر در ساعات کاری مشغول سرویس دوره ای مشترکین می باشند. و هنگامی که شما درخواست بازدید و ارایه خدمات می دهید، با توجه به اینکه در چه مرحله ای از سرویس قبلی باشند، حدودا 1 الی 2 ساعت زمان میبرد تا در محل شما حضور یابند.

لیست خدمات دوره ای توسط سندیکای آسانسور کشور ارایه می گردد. و با توجه به اینکه شرکت کیهان گستر مانا از اعضای سندیکا می باشد، چک لیست طبق همان استاندارد تنظیم شده است. هم اکنون می توانید از اینجا دانلود کنید.

check list KeyhanGostarMana-com

بله، شما می توانید طی تماس با دفتر مرکزی و یا سرپرست اعزام تیم های فنی (شماره مستقیم 09125753542) برای رزرو حضور تکنسین ها در روزهای آینده تعیین وقت نمایید.

گارانتی شرکت به دو صورت برای قطعات و خدمات ارایه می گردد.

تمامی قطعات بمدت یکسال تحت گارانتی تعویض شرکت می باشد و در صورت خرابی توسط تکنسین های ما تعویض می گردند.

همچنین خدمات ارایه شده نیز به مدت 6 ماه تضمین می گردد و در صورتی که طی این مدت دچار خرابی شود، بدون هزینه تعمیرات انجام می شود.